Kariera – dołącz do zespołu Elmetalu

Elmetal. Kariera - dołącz do naszego zespołu

Od 25 lat jesteśmy obecni na rynku specjalistów wizualnego bezpieczeństwa i nowoczesnych rozwiązań BHP. Nie spoczywamy na laurach, wciąż poszerzamy swoją działalność, a zespół naszych fachowców powiększa się.

Jesteś kreatywny, chętnie wykraczasz poza ramy utartych schematów w pracy?  Może czekamy właśnie na Ciebie!

Aktualne oferty pracy:

Stanowisko: serwisant – monter

 W związku z pozyskaniem nowych zleceń, nasza firma poszukuje osób do pracy na stanowisku monter oznakowań w zakładach przemysłowych.

 Podstawowe wymaganie: dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

 Zakres obowiązków:

  • Montaż elementów oznakowań na instalacjach w zakładach przemysłowych na terenie Polski i w krajach Europy Zachodniej.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • prawo jazdy kat. B, 2-letni staż prowadzenia pojazdu
  • komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie programów Microsoft Office

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie + premie zależne od osiąganych wyników
  • umowę o pracę
  • szkolenia i niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju w firmie

Oczekujemy:

  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy
  • zaangażowania się w rozwój firmy
  • chęci poznawania nowych produktów
  • determinacji w realizacji założonych celów

Zgłoszenia prosimy wysyłać mailem na adres: elmetal@elmetal.pl

Zakład Znakowania Instalacji Przemysłowych Elmetal
ul. Agatowa 9a, Gronowo Górne, 82-310 Elbląg