Usługi

Elmetal - skorzystaj z naszych usług


Druk cyfrowy

Druk cyfrowy stosuje się w przypadku skomplikowanej grafiki oraz w przypadku wydruku pojedynczych wzorów, kiedy stosowanie sitodruku nie jest ekonomiczne. Jakość druku cyfrowego i sitodruku jest bardzo zbliżona. Wysoki poziom jakości widoczny jest nie tylko w druku kolorowym, ale nawet w przypadku samego czarnego tekstu.


Grawerowanie

Tabliczki grawerujemy laserowo lub mechanicznie (frezem). Wykonujemy je na laminatach PCV, aluminium, stali nierdzewnej i innych materiałach na zamówienie. Wymiar tabliczki, jej wykończenie (np. zaokrąglone rogi), układ tekstu, otwory do montażu dopasowujemy do wymagań klienta. Długoletnie doświadczenie oraz najnowsza technologia gwarantują wysoką jakość oraz bardzo krótkie terminy wykonania nawet dużej ilości tabliczek.


Montaż

Proponujemy montaż dostarczanych przez nas oznakowań przez wyspecjalizowanych monterów. Gwarantuje to trwałe, estetyczne oraz zgodne z formalnymi wymogami zamontowanie elementów oznakowań. Nasi monterzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy i montażu oznakowań w zakładach przemysłowych. Dysponują sprzętem pozwalającym na sprawny i szybki montaż, a także posiadają umiejętności samodzielnego poruszania się po instalacjach na podstawie schematów technologicznych.

Konstrukcje profile aluminiowe
Projektowanie i produkcja konstrukcji z profili aluminiowych

Konstrukcje z profili aluminiowych do zastosowania w halach produkcyjnych i magazynach. Przygotowujemy osłony, gabloty narzędziowe, stojaki z tablicami cieni z konstrukcyjnych profili aluminiowych. Do większości konstrukcji stosujemy profile o szerokości 40 mm.


Lockout Tagout. Audyty LOTO

Szkolenia i audyt LOTO. Służymy pomocą podczas tworzenia planu wdrożenia programu LOTO, wymagającego przeprowadzenia audytu wszystkich istniejących i potencjalnych niebezpiecznych źródeł energii. Pomożemy w utworzeniu ich listy, opisaniu procedur oraz określeniu zakresu odpowiedzialności pracowników.


Projektowanie tablic i znaków BHP

Projektujemy i produkujemy znaki bezpieczeństwa BHP, tablice BHP, znaki ewakuacyjne, znaki przeciwpożarowe, znaki informacyjne, ostrzegawcze oraz zakazu. Przygotowujemy również indywidualne projekty oznakowań, dopasowane do indywidualnych wymagań klienta i specyfiki miejsca, w którym zostaną zastosowane.


Projektowanie dróg i oznakowań ewakuacyjnych

Oferujemy kompleksowe usługi dotyczące wytyczania i oznakowania dróg ewakuacyjnych, oznakowania przeciwpożarowego oraz substancji i miejsc niebezpiecznych.

Menu