Znakowanie laserowe laserem fibrowym

Tabliczki znamionowe i tabliczki seryjne – identyfikacja i bezpieczeństwo

Tabliczki znamionowe i tabliczki seryjne zawierają kluczowe szczegóły dotyczące prawidłowego użytkowania i konserwacji sprzętu w firmach na całym świecie. Sprzęt budowlany, pompy, mierniki i narzędzia muszą mieć odpowiednie specyfikacje i tolerancje. Tabliczki znamionowe i seryjne zawierają informacje dotyczące napięcia, ciśnienia i temperatury. Oczekuje się, że wszystkie będą czytelne tak długo, jak sprzęt jest używany.

Tabliczka identyfikacyjna musi być łatwa do odczytania i zrozumienia, aby skutecznie pełniła swoją rolę. Niezależnie od tego, czy celem oznakowania wyposażenia jest śledzenie i identyfikacja zasobów, czy przekazywanie informacji dotyczących bezpieczeństwa.

Bardzo ważne jest szybkie rozpoznanie instrukcji bezpiecznej obsługi urządzeń przemysłowych. Niewłaściwie oznakowany sprzęt może spowodować uszkodzenie sprzętu lub części. Może to prowadzić do spadku wydajności, uszkodzenia maszyn i potencjalnego zagrożenia życia i zdrowia pracowników czy innych użytkowników. Dobrze wykonane dobrze tabliczki z danymi i numerami seryjnymi mają przejrzysty, prosty i łatwy do odczytania wygląd, dzięki czemu ważne informacje są zawsze przekazywane – nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wiele środowisk przemysłowych ma sprzęt narażony na działanie chemikaliów, ekstremalnych warunków pogodowych, ciężkich prac manipulacyjnych i brudu. Wybór odpowiedniego przetwarzania i materiałów na tabliczki identyfikacyjne minimalizuje ryzyko niewidoczności krytycznych informacji lub ścierania się tabliczki znamionowej. Dostępnych jest wiele metalowych i elastycznych materiałów, zapewniających odpowiednią ochronę, a także funkcjonalność, trwałość i umożliwiających niestandardowe wykończenie, oczekiwanych dla Twojego projektu.

Oferujemy:

Możesz nie wiedzieć, że oferujemy wiele metod oznakowania i nadruku na wszystkich metalach i innych materiałach elastycznych. Na pewno któryś z nich spełni wymagania Twojego projektu.

Menu